Menu witryny
Odwiedza nas 2 gości

OGŁOSZENIA PARAFIALNE W PRÓSZKOWIE
NA  NIEDZIELĘ 26.07.2015r.

Dzisiaj w Prószkowie nieszpory o godz. 1530.

Również dzisiaj przypada Uroczystość św. Anny, głównej patronki diecezji opolskiej. Na Górze Świętej Anny odbywają się Uroczystości Odpustowe ku czci św. Anny.

Przed kościołem można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 5,00 zł.

Są jeszcze wolne intencje mszalne w miesiącu sierpniu (TU ODCZYTAĆ), a także
w następnych miesiącach. Zachęcam do ich zamawiania, nawet po tej mszy św.

W sobotę przypada I sobota miesiąca, w związku z tym odwiedziny chorych w Przysieczy, odwiedzin w Prószkowie nie będzie.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na Kurię, Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne w Opolu.

Na Górze Świętej Anny w dniach 1-2 sierpnia dzień modlitw głuchoniemych, a 2 sierpnia
w niedzielę uroczystość Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli oraz pielgrzymka motocyklistów.

Nadal prosimy Was o zgłaszanie się do przyjęcia w przyszłym roku młodzieży zagranicznej, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, które odbędą się od 25 do 31 lipca 2016 r.. Chodzi o 25 rodzin, które byłyby chętne przyjąć po 2-3 osoby na kilka dni
i nocy w tym czasie.

Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić: Michał Bok
z Wrocławia i Kamila Zygmunt z Wrocławia (zap. I), Krystian Błażejewski z Opola i Ewa Ryrko z Prószkowa (zap. II), Roman Klick z Prószkowa i Julianna Pawleta z Domecka (zap. III).

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i potrzebnych łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE W PRZYSIECZY
NA  NIEDZIELĘ 26.07.2015r.

Dzisiaj w Prószkowie nieszpory o godz. 1530.

Są jeszcze wolne intencje mszalne w miesiącu sierpniu (TU ODCZYTAĆ), a także
w następnych miesiącach. Zachęcam do ich zamawiania, nawet po tej mszy św.

i nocy w tym czasie.

Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu wysprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Opolskiej: pp. Chudala i Chłąd.